BBL ketvirtfinalis pradėtas triuškinančia pergale PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 06 Kovas 2013 08:50

Pirmose BBL ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Prienų“ krepšininkai Estijoje sutriuškino Rakverės „Tarvas“ rezultatu 72:108 (15:30, 16:24, 21:25, 20:29).

Rungtynės prasidėjo taikliu Gintaro Kadžiulio tolimu metimu (0:3) – rašo Krašto vitrina, o, kėliniui įpusėjus, „Prienai“ pirmavo 10 taškų skirtumu (3:13). Antroje pirmo kėlinio pusėje prieniškiai pagirtinai sužaidė gynyboje,  sėkmingai atakavo varžovų krepšį ir sistemingai didino savo pranašumą. Toks brandus žaidimas lėmė, jog jau po pirmo kėlinio „Prienai“ turėjo 15 taškų pranašumą (15:30).

Antro kėlinio pradžioje prieniškiai padidino savo persvarą iki 19 taškų (21:40), bet aikštelės šeimininkai išnaudojo keletą svečių klaidų ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų (28:40). Toks auklėtinių žaidimas supykdė „Prienų“ strategą Virginijų Šeškų ir jis suskubo paimti minutės pertraukėlę.
Ir tai davė teigiamą postūmį: „Prienai“ surengė keletą sėkmingų atakų, apsigynė ir atstatė 19 taškų persvarą (28:47).
Po svečių spurto minutės pertraukėlės jau paprašė aikštelės šeimininkų vyr. treneris,  bet tai nesustabdė prieniškių puolimo mašinos. Po dviejų kėlinių „Prienai“ pirmavo 23 taškų skirtumu (31:54).

Trečiasis kėlinys prasidėjo prieniškių spurtu ir jų pranašumas šoktelėjo iki 31 taško (34:65). „Tarvas“ strategas iškart paprašė minutės ir jo sprendimas stabilizavo aikštelės šeimininkų žaidimą. Rakverės krepšininkai lyg įgavo antrąjį kvėpavimą ir sumažino skirtumą iki 26 taškų (41:65). Bet toks varžovų nusiteikimas neišmušė „Prienų“ komandos iš vėžių ir po trijų kėlinių svečiai pirmavo 27 taškų skirtumu (52:79).
Ketvirtame kėlinyje „Prienai“ toliau smaginuosi ir rungtynes laimėjo  36 taškų skirtumu (72:108).

„Prienų“ komandai taškus pelnė: Gediminas Orelik – 21 tašką, Artūras Milaknis – 20, SiimSanders Vene ir Arnas Labuckas po 15, Artūras Valeika, Arminas Urbutis ir Gintaras Kadžiulis po 10, Paulius Ivanauskas – 7.

Antrosios atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės vyks Prienuose š. m. kovo 9 d. 17.00 val.