„Prienai“ – „Lietkabelis“ 100:77 (LKL) PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 01 Kovas 2013 19:34

Prienų „Prienų“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo dar vieną pergalę, savo aikštelėje, rezultatu 100:77 (21:22, 22:19, 33:12, 21:24) įveikdama Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo „Prienų“ sėkmingomis atakomis (6:2, 15:6) – rašo kvitrina.com, bet vėliau aikštelės šeimininkų atakose pristigo azarto ir svečiai perėmė iniciatyvą. Kėliniui einant į pabaigą, „Lietkabelio“ komanda ne tik išlygino rezultatą, bet ir išėjo į priekį (21:22). Antrame kėlinyje beveik pasikartojo  pirmo kėlinio scenarijus. „Prienai“ pabėgdavo į priekį (27:23, 39;33), o svečiai naikindavo jų pranašumą (27:28, 42:40). Visgi kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai sužaidė sėkmingiau ir po dveijų kėlinių pirmavo penkių taškų skirtumu (46:41).
Trečiame kėlinyje „Prienų“ puolimo mašina tiesiog pravažiavo pro „Lietkabelio“ gynybinius užtvarus ir nulėmė rungtynių baigtį (79:53).
Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai jau dažniausiai žaidė žiūrovams. Ypač gražiai buvo pelnytas 100 taškas: Siim Sanders Vene perėmė kamuolį ir, nuskubėjęs prie varovų krepšio, pakabino jį virš lanko atbėgančiam Arnui Labuckui, kuris ir įkalė kamuolį į krepšį.
„Prienai“ laimėjo rungtynes 23 taškų skirtumu (100:77).

Prienų „Prienams“ taškus pelnė: A. Urbutis – 19, A. Labuckas ir A. Milaknis po 17, S. Vene – 12, A. Valeika – 10.

„Lietkabeliui“: E. Ulanovas – 18, K. Babkauskas – 14, K. Vecvagaras – 10, V. Volkus – 8.