„Prienų“ klubas į peržiūrą pasikvietė E. Ežerskį PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 22 Vasaris 2013 17:52

Artėjant lemiamoms sezono kovoms Prienų „Prienų“ klubas, regis, pagaliau rado, kuo galėtų išspręsti įžaidėjo problemą. Komanda į peržiūrą pasikvietė 25 metų 192 cm ūgio gynėją Ernestą Ežerskį.
„Kol kas žaidėjo dar neįregistravome, nes iš Švedijos laukiame paleidžiamojo rašto. Jei viskas gerai, tikimės, kad šeštadienį krepšininkas jau galės padėti mūsų komandai“, – portalui Krepsinis.net teigė Prienų ekipos direktorius Aurimas Bartuška.

Anot komandos vadovo, sutartis su E. Ežerskiu kol kas nėra pasirašyta: „Norime pažiūrėti, kaip jis atrodys, todėl kol kas sutarties dar nepasirašėme. Jei viskas tiks, sudarysime sutartį iki sezono pabaigos.

Pasirenkant žaidėją buvo daug kandidatūrų, tačiau arba mūsų tas žaidėjas netenkino, arba jis negalėdavo palikti dabartinės komandos, arba finansinės sąlygos buvo mums neįgyvendinamos. Ernestas pats parodė norą žaisti mūsų klube, suderinome finansines galimybes, todėl ir pasirinkome šį žaidėją“.

E.Ežerskis šį sezoną pradėjo Liepojos „Liepajas Triobet“ klube, vėliau trumpai rungtyniavo Kėdainių „Nevėžio“ ekipoje, o gruodžio viduryje išvyko į Estešundo „KFUM Jamtland Basket“ komandą Švedijoje.

Šios šalies čempionate gynėjas rinko po 9,3 taško, atkovojo po 2,2 kamuolio bei atliko po 3,4 rezultatyvaus perdavimo.

Pasak A.Bartuškos, daugiau naujokų „Prienų“ ekipa įsigyti kol kas neplanuoja: „Iki tos dienos, kol baigsis registracija LKL pirmenybėms, daugiau naujokų įsigyti neketiname. Vėliau bus galima komandą papildyti už tam tikrą mokestį, todėl galimybių pasistiprinti dar turėsime. Po vakar dienos Eurolygos rungtynių panašu, kad LKL čempionato atkrintamosios varžybos vyks įprasta sistema, nebent kiti klubai „Žalgiriui“ padėtų sukurti stebuklą. Tad mums dabar svarbiausia Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynės su Talino „Kalev/Cramo“ klubu bei Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) atsakomasis mačas su Kėdainių „Nevėžiu“. Norime perrašyti klubo istoriją ir pirmą kartą patekti į LKF taurės turnyro finalą“.

 

Eimantas Skersis, Krepsinis.net  informacija


 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Krepšinio klubas Prienai
info@kkprienai.lt

 

Informaciniai rėmėjai

Reklaminis skydelis
Mes turime 7 svečius online