„Prienai“ sutriuškino „Jelgava“ komandą 109:76 (BBL) PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 19 Vasaris 2013 17:43

Šiandien (vasario 19 d.) „Prienų“ komanda namuose žaidė BBL čempionato TOP 16 rungtynes su Latvijos „Jelgava“ krepšininkais. Įspūdingą žaidimą pademonstravusi „Prienų“ (4/1) komanda sutriuškino  Jelgavos „Jelgava“ (2/4) krepšininkus rezultatu 109:76 (43:11, 21:27, 27:17, 18:21).

„Prienų“ komandos krepšininkai jau per pirmąsias pirmojo kėlinio minutes spurtavo – 18:0. Po pirmojo kėlinio prieniškiai pirmavo net 32 taškų skirtumu – 43:11.  Antrąjį kėlinį „Jelgavos“ krepšininkai pradėjo spurtu 5:0 (43:16) ir stengėsi pasivyti aikštelės šeimininkus, tačiau iniciatyvos svečiams perimti nepavyko.

Trečiajame kėlinyje „Prienų“ krepšininkai turėjo 35  taškų persvarą, o kėlinį laimėjo turėdami 36 taškų pranašumą – 91:55. Ketvirtajame kėlinyje prieniškiai jau tvirtai kontroliavo situaciją ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 109:76.

„Prienų“ komandai taškus pelnė: Artūras Milaknis – 28, Arnas Labuckas – 21, Gediminas Orelik – 15, Gintaras Kadžiulis – 11.
„Jelgava“ komandai: Kristapas Kanbergsas – 21, Arturas Duselis – 18, Shedrickas Haynesas – 10.