„Palanga Triobet" – „Prienai" 77:88 (BBL) PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 09 Vasaris 2013 18:06

Šiandien (vasario 9 d.) „Prienų“ komanda išvykoje žaidė BBL čempionato TOP 16 rungtynes su „Palangos Triobet“ krepšininkais. „Prienų“ (3/1) komanda nepaisant žaidėjų trūkumo rezultatu 77:88 (14:18, 16:24, 18:17, 29:29) nugalėjo „Palangos Triobet“ (0/5) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo taikliu Gintaro Kadžiulio tritaškiu – 0:3. Kėliniui įpusėjus „Prienų“ komanda įgijo penkių taškų pranašumą – 6:11, o kėlinį laimėjo rezultatu – 14:18. Antro kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai galingai spurtavo ir trečią kėlinio minutę persvėrė rezultatą savo naudai – 21:20. Po dviejų kėlinių „Prienų“ krepšininkai pirmavo – 30:42.

Paskutiniame ketvirtyje „Palangos Triobet“ krepšininkai sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus – 59:68, tačiau arčiau pasivyti „Prienų“ neįstengė ir prieniškiai rungtynes laimėjo 11 taškų skirtumu – 77:88.

„Prienų“ komandai taškus pelnė: Artūras Milaknis – 22, Gediminas Orelik – 19, Gintaras Kadžiulis – 15, Siim-Sander Vene – 11.
„Palanga Triobet“ komandai: Parrishas Brownas ir Ryanas Olanderis po 17, Evaldas Lengvinas – 13, Greeras Wrightas – 11.