„Nevėžis“ – „Prienai“ 73:85 (LKF pusfinalis) PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 05 Vasaris 2013 18:56

Vasario 5 d. Prienų „Prienai“ komandos krepšininkai išvykoje žaidė pirmąsias LKF taurės pusfinalio rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“ komanda. „Prienų“ krepšininkams pavyko tvirtai nugalėti „Nevėžio“ komandą rezultatu – 73:85 (22:22, 14:21, 8:29, 29:13).

Pirmuosius du rungtynių kėlinius tarp komandų vyko apylygė kova. Tačiau trečiajame kėlinyje „Prienų“ krepšininkai įgijo net 28 taškų (44:72) pranašumą. O ketvirtajame kėlinyje prieniškiams aikštelės šeimininkai nesutrukdė iškovoti pergalės ir rungtynes laimėjo 12 taškų skirtumu – 73:85.

Tai buvo jau ketvirtoji prieniškių pergalė prieš Kėdainių „Nevėžio“ komandą šį sezoną. „Prienai“ ekipa savo varžovus po du kartus įveikė Baltijos bei Lietuvos krepšinio lygose.

„Nevėžio“ komandai: Rolandas Jakštas ir Šarūnas Kulevičius po 17, Tomas Černeckis – 10.

„Prienų“ komandai taškus pelnė: Artūras Valeika – 20, Artūras Milaknis – 17, Gediminas Orelik – 15, Gintaras Kadžiulis – 11, Arminas Urbutis – 10.