„Prienai“ – „Nevėžis“ 108:87 (LKL) PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 02 Vasaris 2013 16:00

Šiandien (vasario 2 d.) vyko LKL čempionato rungtynės, kuriose susitiko Prienų „Prienai“ komanda su Kėdainių „Nevėžis“ ekipa. „Prienų“ (12/1) krepšininkams pavyko nugalėti „Nevėžio“ (6/8) komandą rezultatu 108:87 (35:18, 24:18, 23:23, 26:28).

Rungtynės prasidėjo taikliu aikštelės šeimininkų tritaškiu – tai buvo galingo spurto pradžia. „Prienai“ greitai padidino savo pranašumą iki 19 taškų ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu – 35:18. Antrasis kėlinys prasidėjo prieniškių klaida. Tačiau kėlinio pabaiga buvo kur kas geresnė nei kėlinio pradžia ir aikštelės šeimininkai ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – 59:36. Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 25 taškų – 66:41.

Tačiau „Nevėžio“ krepšininkai sugebėjo sumažinti taškų skirtumą iki 20 taškų – 66:46. Po trijų kėlinių „Prienų“ krepšininkai pirmavo 23 taškų skirtumu – 82:59. Per likusį ketvirtojo kėlinio laiką „Nevėžio“ komanda priartėjo prie mažesnio atsilikimo, bet neišvengė pralaimėjimo ir liko aštuntoje turnyro lentelės vietoje.

„Prienų“ krepšininkams šiose rungtynėse negalėjo padėti Gintaras Kadžiulis ir komandą palikęs – Tautvydas Šležas.

„Prienų“ komandai taškus pelnė: Gediminas Orelik – 25, Artūras Valeika – 22, Artūras Milaknis – 20, Siim-Sander Vene – 17, Arminas Urbutis – 8.

„Nevėžio“ komandai: Tony Bishopas – 22, Vytenis Jasikevičius – 14, Darius Šilinskis ir Tomas Černeckis po 10.