BBL. „Valmiera“ - „Prienai“ PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 10 d. „Prienų“ krepšininkai išvykoje sužaidė BBL čempionato rungtynes su „Valmiera“ komanda. Po skaudaus pralaimėjimo namuose, buvo noras atsirevanšuoti Latvijos ekipai, bet deja varžovai ir šį kartą buvo stipresni 88:71.

 
LKL. „Lietuvos rytas“ - „Prienai“ PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 7 d. „Prienų“ krepšininkai Vilniuje sužaidė dar vienas LKL čempionato rungtynes. Šį kart varžovais buvo LKL bronzininkai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Deja, bet „Lietuvos ryto“ krepšininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių parodė, jog neleis „Prienams“ sukurti intrigos šiame mače. Po pirmojo kėlinio prieniškių taškų deficitas siekė 15 taškų (26:11). Antrajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ persvara padidėjo iki 21 taško, po trijų komandas skyrė 26 taškai (69:43). Rungtynes prieniškiai pralaimėjo 30 taškų skirtumu (91:61).

 
BBL. „Prienai“ sutriuškino Talino krepšininkus PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 4 d. „Prienų“ krepšininkai namuose susitiko su Talino TTU krepšininkais. Estijos komanda buvo sutriuškinta 45 taškų skirtumu (113:68).

 
Komandą palieka Šarūnas Vingelis PDF Spausdinti El. paštas

„Prienų“ krepšinio komandos įžaidėjas Šarūnas Vingelis keliasi į „Zanavyką“. „Zanavykas“ šiuo metu rungtyniauja nacionalinėje krepšinio lygoje.

Kaip pakomentavo komandos strategas Tadas Stankevičius, tai buvo pačio žaidėjo sprendimas, o įžaidėjui bus ieškoma pamaina.

 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 76

Krepšinio klubas Prienai
info@kkprienai.lt

 

Informaciniai rėmėjai

Reklaminis skydelis
Mes turime 13 svečius online