LKL. „Pieno žvaigždės“ - „Prienai“ PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 30 d. „Prienų“ krepšininkai Pasvalyje sužaidė paskutines šių metų savo LKL čempionato rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda. Deja, bet septyniese žaidę prieniškiai nieko negalėjo padaryti kovingai nusiteikusiems Pasvalio krepšininkams ir rungtynes pralaimėjo 21 taško skirtumu - 95:74.

 
LKL. „Prienai“ - „Žalgiris“ PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 21 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė savo arenoje priėmė LKL čempionus Kauno „Žalgirio“ komandą. Tado Stankevičiaus auklėtiniai kaip reikiant patampė nervus Gintaro Krapiko kariaunai, bet ketvirtajame kėlinyje „Prienų“ komandos žaidėjams jau pritrūko jėgų ir rungtynės buvo pralaimėtos 73:89 (16:26, 21:20, 19:20, 17:23).

 
BBL. „Prienai“ - „Jekabpils“ PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 17 d. „Prienų“ krepšininkai BBL čempionate susitiko su „Jekabpils“ komanda iš Latvijos. Sėkmingai sužaidę pirmąją rungtynių pusę, T. Stankevičiaus auklėtiniai viską išbarstė antroje ir patyrė eilinį pralaimėjimą BBL čempionate.

 
BBL. „Lietkabelis“ - „Prienai“ PDF Spausdinti El. paštas

Gruodžio 13 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė BBL čempionato rungtynes su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda. Šiose varžybose komandai negalėjo padėti Arnas Labuckas, kuris paskutinėse varžybose Latvijoje patyrė nedidelę traumą.

 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 9 iš 76

Krepšinio klubas Prienai
info@kkprienai.lt

 

Informaciniai rėmėjai

Reklaminis skydelis
Mes turime 3 svečius online